KĀPĒC ES IESAKU
ZINZINO VESELĪBAS KONCEPCIJU?

1) Es sāku pieredzēt dažādus veselības pasliktināšanās simptomus, kas būtiski traucēja pilnvērtīgi dzīvot. Taču ārsti neuzstādīja nekādas diagnozes un nespēja ieteikt neko tādu, ko es jau iepriekš nebūtu darījis, lai novērstu manas veselības pasliktināšanos.


2) Iepazīstoties ar Dr. Pola Kleitona pētījumiem, es sapratu, ka, piekopjot mūsdienu dzīvesveidu, neizbēgami tiek grauts organisma dabiskais līdzsvars un imunitāte, kas, manuprāt, izskaidroja manas veselības pasliktināšanos.


3) Ir iespējami divi ceļi, kā novērst mūsdienu dzīvesveida negatīvo iespaidu uz ķermeni un veselību: 
a) atteikties no mūsdienu dzīvesveida un pilnībā atgriezties pie dzīvesvaida, kāds tas bija līdz deviņpadsmitā gadsimta vidum, 
b) mērķtiecīgi neitralizēt un kompensēt mūsdienu dzīvesveida kaitīgo ietekmi.      


4) Es izvēlējos kompensācijas pieeju. Sākumā veicu testu, lai pārliecinātos par mana organisma līdzsvara rādītājiem, un atklāju nopietnas novirzes no normas. Lietojot BalanceOil, četru mēnešu laikā panācu būtiskus uzlabojumus. Par uzlabojumiem liecina gan atkārtotā testa rezultāti, gan reāla pašsajūtas uzlabošanās.

5) Atgriežot dabisko līdzsvaru, pakāpeniski - viens pēc otra, izzuda  simptomi, kā arī kopumā uzlabojās pašsajūta un enerģijas līmenis. 


6) Manā ģimenē turpinām lietot ZINZINO produktus. Zinot gan savus, gan vairāku tuvinieku un draugu ZINZINO lietošanas veiksmes stāstus, es jūtos pārliecinoši daloties ar savu pieredzi un iesakot šos produktus citiem.


Ja Jums ir interese uzzināt vairāk par manu pieredzi, par Dr. Kleitona atziņām, vai par ZINZINO veselības koncepciju un produktiem, lūdzu, sazināties (teksta laukā ierakstot "ZINZINO").